Güvenli Alışveriş

  

ustamax.com'da, "Kredi Kartı ile peşin veya taksitli ödeme" ,"Tahsilatlı Kargo (kapıda ödeme) ile nakit veya kredi kartı ile" ve "Banka Havalesiyle Ödeme"  olmak üzere üç farklı şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bizler Ustamax olarak, ödeme sürecinizin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmasına büyük önem veriyoruz.

Ustamax Güvenli Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafindan sağlanmaktadır. 128 Bit SSL sertifikalı Ödeme Sistemimizde, Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir. Bu durumlarda, ilgili hata kodunu belirterek, info@Ustamax.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

RapidSSL®

RapidSSL® web sunucu sertifikaları ile, siz değerli müşterilerimiz internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. RapidSSL® gerçek 128-bit koruma ile diğerlerinden farklı olarak, RapidSSL® ile çok kısa bir süre içerisinde işlemlerinizi güven içinde tamamlayabilirsiniz.

Gelişmiş RapidSSL® teknolojisi!

RapidSSL® web tarayıcınızın güvenli veri alışverişini gösteren “KİLİT” simgesini aktifleştirerek, online ziyaretçilerimizin kredi kartı bilgileri gibi gizli bilgileriyle güvenli bir şekilde sitemiz üzerinden işlem yapabilmelerini sağlar.

Gelişmiş Güvenlik Mührü!

RapidSSL® ile gerçek zamanlı olarak üretilip sitemizde yayınlanan RapidSSL® güvenlik mührü sayesinde site ziyaretçilerimiz mümkün olan en üstün şifreleme ve güvenlik ayrıcalığına sahip olurlar. Güvenlik mührümüz müşterilerimize ait kredi kartı bilgileri gibi gizli ve önemli bilgilerin 3. şahıslar tarafından ele geçirilip değiştirilememesini garanti eder.