ustamax.com alışveriş sitesi Işıklar Elektrik Bobinaj İml Paz İth İhr San ve Tic Ltd Şti firmasının internet üzerinden satış yapan mağazasıdır. ustamax.com alışveriş mağazası müşterilerine internet üzerinden ürünlerini tanıtmak ve müşterilerini yormadan en hızlı bir şekilde ürünlerin sevkini tek tıkla yerine ulaştırmak için kurulmuştur.

Sitemizde bulunan yüzlerce çeşit yedek parça, aksesuar ve elektrikli aletleri kategoriler halinde listelenmektedir.  Özellikle doğru yedek parçaya ulaşmak ve ihtiyacı karşılamak içi kendi geliştirmiş olduğumuz  listeleme şablonunu kullanmaktayız. Ürün açılım şemaları ve ürün görselleri içeriğinin telif hakları üretici veya ithalatçı firmalara aittir. Sitede bulunan tüm görseller ve içerikler yazılı izin alınmadan hiçbir şekilde başkaları tarafından kullanılamaz.

Firmamız ve alışveriş sitemiz için 0322 359 97 20 numaralı telefondan , 0322 359 13 23 numaralı fax'tan veya info@ustamax.com adresinden hafta içi 08:30-17.00 ve Cumartesi saat 08:30 - 13.00 arasında ulaşabilirsiniz.Şikayet ve sorularınız için iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.