ustamax.com alışveriş sitesi Serdar Işıkber 'e ait şahıs firmasının internet üzerinden satış yapan mağazasıdır. ustamax.com alışveriş mağazası müşterilerine internet üzerinden ürünlerini tanıtmak ve müşterilerini yormadan en hızlı bir şekilde ürünlerin sevkini tek tıkla yerine ulaştırmak için kurulmuştur.

Sitemizde bulunan yüzlerce çeşit yedek parça, aksesuar ve elektrikli aletleri kategoriler halinde listelenmektedir.  Özellikle doğru yedek parçaya ulaşmak ve ihtiyacı karşılamak içi kendi geliştirmiş olduğumuz  listeleme şablonunu kullanmaktayız. Ürün açılım şemaları ve ürün görselleri içeriğinin telif hakları üretici veya ithalatçı firmalara aittir. Sitede bulunan tüm görseller ve içerikler yazılı izin alınmadan hiçbir şekilde başkaları tarafından kullanılamaz.

Firmamız ve alışveriş sitemiz için 0322 359 97 10 numaralı telefondan , 0322 359 13 23 numaralı fax'tan veya info@ustamax.com adresinden hafta içi 08:30-17.30 ve Cumartesi saat 08:30 - 13.30 arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan sohbet kutusunu kullanarak online destek alabilir yada her türlü öneri , şikayet ve sorularınız için iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.